Zakończenie sezonu zajęć biegów na orientację! ![]()
Dziś w cudnej leśnej scenerii spotkaliśmy się, aby podsumować cały rok spotkań, by docenić i podziękować.
Z ogromną radością żegnamy tegoroczny sezon naszych zajęć z biegów na orientację! Cieszymy się, że młodzież tak chętnie wybiera aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu – z mapą w ręku, z uśmiechem na twarzy i w świetnym towarzystwie. ![]()
![]()
To budujące widzieć, że są razem, działają zespołowo i… nie siedzą wpatrzeni w ekrany telefonów, tylko odkrywają radość z ruchu, natury i wyzwań, jakie niesie orientering.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, energię i wspólnie spędzony czas! Do zobaczenia w kolejnym sezonie – z jeszcze większą mapą i jeszcze większą radością!
#bieginaorientację#aktywnamłodzież#czasnaprzygodę#zmapąipośmiech




















