Za nami trzy dni pełne wrażeń, uśmiechu i świetnej zabawy!

Za nami trzy dni pełne wrażeń, uśmiechu i świetnej zabawy! 😊

W czasie egzaminów ósmoklasistów zadbaliśmy o to, aby pozostali uczniowie mogli aktywnie i ciekawie spędzić ten czas. Każdy dzień przyniósł nowe atrakcje i mnóstwo niezapomnianych chwil.

📍 11 maja odwiedziliśmy Górecznik, gdzie uczestniczyliśmy w wyjątkowych warsztatach pieczenia chleba. Każdy własnoręcznie przygotował i ozdobił swoją bułkę, a po upieczeniu mógł zabrać ją do domu. 🍞

Nie zabrakło także spotkania ze zwierzętami – zwiedziliśmy mini zoo, podziwialiśmy alpaki, wielbłądy i pawie, karmiliśmy zwierzęta oraz poznawaliśmy dawne maszyny rolnicze. Na zakończenie dzieci mogły wyszaleć się na placu zabaw. 🦙🐪🦚

📍 Drugiego dnia wybraliśmy się do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie czekała na nas solidna dawka ruchu i energii w parku trampolin. 🤸‍♀️

Po sportowych wyczynach przyszedł czas na małe co nieco w McDonald’s 🍟🍔 – bo wiadomo, skakanie wyczerpuje

📍 W środę wspólnie wybraliśmy się do kina 🎬, a następnie uczestniczyliśmy w emocjonującej rozgrywce paintballowej. Nie zabrakło rywalizacji, śmiechu i dobrej zabawy. Dzień zakończyliśmy integracyjnym ogniskiem 🔥.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i wspólnie spędzony czas! ❤️

Dziękujemy Gmina Galewice za udostępnienie autobusów. To cudowne, że zawsze możemy na Was liczyć