Lekcja biblioteczna – gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ostrówku

W dniu wczorajszym uczniowie klasy pierwszej i drugiej klasy z Szkoła Podstawowa w Osieku odwiedzili Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach. Uczniowie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej oraz skorzystali z atrakcji figloraju.

W bibliotece dzieci miały okazję zobaczyć, jak wygląda proces wypożyczania książek oraz poznać zasady korzystania z biblioteki. Po wizycie w bibliotece dzieci przeszły do świetlicy na zajęcia edukacyjne i plastyczne.

Po części edukacyjnej nadszedł czas na ruch i zabawę. Dzieci udały się do figloraju, gdzie czekały na nie kolorowe zjeżdżalnie, piłeczki i konstrukcje do wspinania. Wszyscy bawili się doskonale, a wspólnie spędzony czas sprawił dzieciom wiele radości.