Konkurs na najpiękniejszą dekorację dożynkową w Osieku

Spójrzcie, jakie piękne dekoracje powstały na posesjach w Osieku podczas Dożynek 🤩

Wzięły one udział w 🌾✨ Konkursie na najpiękniejszą dekorację dożynkową w Osieku ✨🌾

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie pięknych dekoracji. Wasza kreatywność, pomysłowość i chęć wspólnego świętowania sprawiły, że miejscowość zyskała wyjątkowy, dożynkowy klimat. 🍂🌻

Podziękowania kierujemy również do Łódzki Urząd Wojewódzki, który ufundował nagrody dla uczestników konkursu. 🎁

Serdeczne podziękowania dla komisji, dokonującej oceny prac za poświęcony czas i zaangażowanie.

Tym samym dziękujemy Pani Magdalenie Krasoń, Pani Irenie Janiaczyk oraz Przewodniczącemu Rady Gminy Galewice Jerzemu Karszni. To niezwykle dla nas ważne, że są osoby na które zawsze możemy liczyć 🫶

🏆Gratulujemy zwycięzcom i jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział! 💛