Spójrzcie, jakie piękne dekoracje powstały na posesjach w Osieku podczas Dożynek ![]()
Wzięły one udział w ![]()
Konkursie na najpiękniejszą dekorację dożynkową w Osieku ![]()
![]()
Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie pięknych dekoracji. Wasza kreatywność, pomysłowość i chęć wspólnego świętowania sprawiły, że miejscowość zyskała wyjątkowy, dożynkowy klimat. ![]()
![]()
Podziękowania kierujemy również do Łódzki Urząd Wojewódzki, który ufundował nagrody dla uczestników konkursu. ![]()
Serdeczne podziękowania dla komisji, dokonującej oceny prac za poświęcony czas i zaangażowanie.
Tym samym dziękujemy Pani Magdalenie Krasoń, Pani Irenie Janiaczyk oraz Przewodniczącemu Rady Gminy Galewice Jerzemu Karszni. To niezwykle dla nas ważne, że są osoby na które zawsze możemy liczyć ![]()
Gratulujemy zwycięzcom i jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział! ![]()













