Już 25 stycznia spotykamy się w sali WDK w Osieku, żeby razem zagrać w 34. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Będzie muzyka, taniec, emocje, ogień (dosłownie
) i przede wszystkim – wspólna sprawa.
Na scenie zobaczycie dzieci, młodzież i lokalnych artystów, a w przerwach… licytacje, które jak zawsze rozgrzeją serca i portfele ![]()
![]()
To dzień, w którym naprawdę czuć, że razem możemy więcej – niezależnie od wieku, poglądów czy tego, czy przyszliście z rodziną, znajomymi czy po prostu z potrzeby bycia częścią czegoś dobrego.
I uwaga:
W najbliższym czasie zaczniemy ujawniać, co wspaniałego będzie można wylicytować – a będzie na co czekać.
Przyjdźcie. Bądźcie. Zagrajmy razem.
Bo pomaganie naprawdę łączy. ![]()
![]()




