Bezpieczne ferie to podstawa ![]()
![]()
Dbając o bezpieczeństwo naszych świetlicowych dzieci w czasie zbliżających się ferii zimowych, 27 stycznia w WDK w Osieku odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszami Policji.![]()
![]()
![]()
Podczas prelekcji policjanci przypomnieli dzieciom o zagrożeniach, które mogą pojawić się podczas zimowego wypoczynku, ![]()
![]()
![]()
omówili zasady postępowania wobec osób nieznajomych
oraz wskazali, do kogo można zwrócić się o pomoc w sytuacjach niebezpiecznych.![]()
![]()
Dzieci obejrzały również filmy edukacyjne
dotyczące bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Ważnym elementem spotkania była rozmowa o zasadach poruszania się po drogach, zwłaszcza po zmroku.![]()
Na zakończenie policjanci życzyli wszystkim dzieciom bezpiecznych i udanych ferii zimowych.
Serdecznie dziękujemy za spotkanie: dzielnicowemu Ryszardowi Mieszkałe
oraz asp. Sylwestrowi Kozerze







