Bezpieczne ferie to podstawa

🛑 Bezpieczne ferie to podstawa ❄️👮‍♂️

Dbając o bezpieczeństwo naszych świetlicowych dzieci w czasie zbliżających się ferii zimowych, 27 stycznia w WDK w Osieku odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszami Policji.👮‍♀️👮🕵️

Podczas prelekcji policjanci przypomnieli dzieciom o zagrożeniach, które mogą pojawić się podczas zimowego wypoczynku, 🧊⛄❄️🌨️omówili zasady postępowania wobec osób nieznajomych ❗ oraz wskazali, do kogo można zwrócić się o pomoc w sytuacjach niebezpiecznych.⚠️⁉️

Dzieci obejrzały również filmy edukacyjne 🎬 dotyczące bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Ważnym elementem spotkania była rozmowa o zasadach poruszania się po drogach, zwłaszcza po zmroku.🌌

Na zakończenie policjanci życzyli wszystkim dzieciom bezpiecznych i udanych ferii zimowych.

🙏 Serdecznie dziękujemy za spotkanie: dzielnicowemu Ryszardowi Mieszkałe

oraz asp. Sylwestrowi Kozerze