GOK G-ce

Idź do spisu treści

Menu główne

Konkurs Krajobraz..

AKTUALNOŚCI

Komisja Konkursowa  XX Konkursu    
„Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”
nagrodziła i wyróżniła prace
następujących uczniów

I  Kategoria wiekowa - uczniowie klas I-III
Nagrody otrzymują:

1. Maja Andrzejak              kl. II c SP Filialna w Niemojewie
2. Nikola Lee                     kl. II c SP Filialna w Niemojewie
3. Miłosz Kowalczyk           kl.II SP Biadaszki
4. Aleksandra Rzeźnik        kl. II b SP  nr 2 im. Marszalka J. Piłsudskiego w Wieruszowie

Wyróżnienia otrzymują:

1. Jagoda Kofel                kl. II SP Galewice
2. Wojciech Świtoń          
kl. II SP nr 2 im. Marszalka J. Piłsudskiego w Wieruszowie
3. Kalina Brożyna             
kl. II a SP Galewice
4. Bartosz Kopacki            kl. I SP Ostrówek                                                          
                            

II Kategoria wiekowa – uczniowie klas IV-VI
Nagrody otrzymują:

1. Oliwier Semba               kl.VI SP Pieczyska
2. Zuzanna Chałupka         kl. VI  SP Sokolniki
3. Julia Kołkowska             kl. VI  SP Galewice

Wyróżnienia otrzymują:

1. Alicja Wojtuń                 kl. VI Katolicka SP w Chojnach
2. Zuzanna Kofel                kl. VI SP Galewice
3. Marlena Słodowa         
  kl. VI SP Niwiska

III Kategoria wiekowa- uczniowie klas VII-VIII
Nagrody otrzymują:

1. Patrycja Pichlak                       kl. VIII SP im. Bohaterów Września 1939 roku w  Czastarach
2. Zuzanna Kowalczyk                 kl. VIII SP Galewice
3. Katarzyna Puchalska             
  kl. VII SP w Wyszanowie

Wyróżnienia otrzymują:

1. Martyna Stefaniak                        kl. VII SP Parcice
2. Martyna Kaleta                             kl. VII SP Galewice
3. Maja Winkowska                          kl. VII SP Galewice
4. Małgorzata Przybyła                    
kl.  VII        

IV Kategoria wiekowa- Szkoły Średnie
Nagrody otrzymują:

1. Klaudia Chwał                              kl. I LO im. M. Kopernika w Wieruszowie                                                             
2. Oskar Świdurski                           kl. III LO im. J. Korczaka w Wieluniu
3. Monika Sobczyk                           kl. I Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
                                                        w Lututowie

Wyróżnienia otrzymują:
1. Oliwia Pałdyna                          kl. IH4F Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
                                                      w Lututowie
2. Weronika Owczarek                  kl. IH4F Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
                                                      w Lututowie
3. Weronika Tomczyk                   kl. IHTF Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
                                                      w Lututowie
V Kategoria Specjalna:

Nagrody otrzymują:

1. Marita Lewandowska                   kl. VII SP w Tyblach
2. Anna Heidt                                      kl. VI SP w Tyblach
3. Karol Lewandowski                       kl. VII SP w Tyblach
Wyróżnienia otrzymują:

1. Kacper Wziątek                              kl. III SP w Tyblach
2. Kacper Dudek                                 kl. III SP w Tyblach
3. Piotr Gonera                                   kl. VIII  SP w Tyblach

VI Kategoria Otwarta
1. Maria Werbicka               Kopaniny, Gmina Sokolniki

VII Fotografia

Nagrody otrzymują:

1. Michał Pietrzak                            kl. II LO im. M. Kopernika W Wieruszowie
2. Julia Kubiś                                     kl. II LO im. M. Kopernika W Wieruszowie
3. Weronika Owczarek                   kl. I Technikum Architektury Krajobrazu w Lututowie

Wyróżnienia otrzymują

1. Lena Smaga                      SP im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Bolesławcu                            
2. Piotr Kłobus                      Galewice                                        
3. Amelia Moga                     SP Galewice
4. Piotr Gonera                      kl. VIII SP w Tyblach
5. Wiktoria Michalska          
  SP 1 im. J. Korczaka w Wieruszowie
6. Małgorzata Krause           
Technikum Architektury Krajobrazu w Lututowie
7. Mateusz Obała                  SP Filialna w Niemojewie
8. Kacper Dudek                     kl. III SP w Tyblach

 Prace nagrodzone poza konkursem
1. Jakub Duś                      SP nr 3 im. J. Pawła II w Wieruszowie
2. Kinga Pająk                    kl. II c SP Lututów - Filia w Niemojew    
3. Sarah Abbas                  kl. III SP nr 1 im. J. Korczaka w Wieruszowie
4. Kamila Buchajczyk       SP w Walichnowach

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego